Filter
Ključna riječ filtera:
Cijena: 

Mreža ostalo

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • Intellinet mrežna kartica PCI gigabitna

    Intellinet mrežna kartica PCI gigabitna

    ostalo mreža

    108,34 Kn

    Artikl je dostupan

    Intellinet mrežna kartica PCI gigabitna

    Intellinet gigabitna PCI express mrežna kartica - žièni - PCI express - 10/100/1000Base-T - Vrsta prikljuèaka RJ45 - Broj prikljuèaka 1 - ukljuèuje - small form factor držaèi za ugradnju Intellinet gigabitna PCI express mrežna kartica osigurava pouzdanu

    Info Kupi
  • Media konverter D-Link DMC-300SC

    Media konverter D-Link DMC-300SC

    ostalo mreža

    762,84 Kn

    Artikl je dostupan

    Media konverter D-Link DMC-300SC

    DMC-300SC - Ulazni prikljuèak 10/100BaseT - Izlazni prikljuèak 100BaseFX multimode - Ulazni konektor RJ45 - Izlazni konektor SC - Maksimalna udaljenost 2 km - AC adapter ukljuèen - moguæa ugradnja u 16-slotno kuæište DMC-1000 D-Link media konverter 10/100Mbps/100BaseFX

    Info Kupi