Filter
Ključna riječ filtera:
Cijena: 

d-link

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • Switch 5-portni

    Switch 5-portni

    d-link

    65,45 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch 5-portni

    GO-SW-5E/E - 5x 10/100Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-5E/E je SOHO neupravljivi 5x 10/100Mbps preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100 Mbps portova

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link GO-SW-8E/E

    D-Link GO-SW-8E/E

    d-link

    82,98 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link GO-SW-8E/E

    GO-SW-8E/E - 8xt 10/100Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-8E/E je SOHO neupravljivi 8x 10/100Mbps preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Osam 10/100 Mbps portova

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch 5-portni gigabitni D-Link GoSwitch5G

    Switch 5-portni gigabitni D-Link GoSwitch5G

    d-link

    146,09 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch 5-portni gigabitni D-Link GoSwitch5G

    GO-SW-5G/E - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-5G/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000 Mbps portova posjeduju svojstvo

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link  DES-105/E (metalno kućište)

    D-Link DES-105/E (metalno kućište)

    d-link

    147,26 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link DES-105/E (metalno kućište)

    DES-105 - 5x 10/100Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - metalno kuæišta - Napajanje vanjsko DES-105/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama 5x10/100Mbps portova posjeduju svojstvo

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi, DGS-1005D/E

    D-Link switch neupravljivi, DGS-1005D/E

    d-link

    161,29 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi, DGS-1005D/E

    DGS-1005D - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko DGS-1005D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000Mbps portova posjeduju svojstvo

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link  DES-108/E (metalno kućište)

    D-Link DES-108/E (metalno kućište)

    d-link

    189,34 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link DES-108/E (metalno kućište)

    DES-108/E - 8x 10/100Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - metalno kuæišta - Napajanje vanjsko DES-108/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama 8x10/100Mbps portova posjeduju

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link GO-SW-8G/E (DGS-1008A)

    D-Link GO-SW-8G/E (DGS-1008A)

    d-link

    191,68 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link GO-SW-8G/E (DGS-1008A)

    GO-SW-8G/E - 8xt 10/100/1000Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-8G/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Osam 10/100/1000 Mbps

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    d-link

    201,02 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    DGS-1005D - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko - metalno kuæište DGS-1005D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000Mbps portova

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi, DGS-1008D/E

    D-Link switch neupravljivi, DGS-1008D/E

    d-link

    205,70 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi, DGS-1008D/E

    DGS-1008D - 8xt 10/100/1000Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko DGS-1008D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama nbsp;Osam 10/100/1000Mbps

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch D-Link DES-1016D

    Switch D-Link DES-1016D

    d-link

    259,88 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch D-Link DES-1016D

    DES-1016D - 16x 10/100Mbps - desktop moguænost ugradnje u ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje unutarnje DES-1016D je SOHO neupravljivi preklopnik - metalnog kuæišta - nbsp;namjenjen manjim mrežama i radnim grupama nbsp;Šesnaest

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link  DGS-108/E (metalno kućište)

    D-Link DGS-108/E (metalno kućište)

    d-link

    294,52 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link DGS-108/E (metalno kućište)

    DGS-108 - 8x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - metalno kuæišta - Napajanje vanjsko DGS-108/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama 8x10/100/1000Mbps portova posjeduju

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi DES-1024D/E

    D-Link switch neupravljivi DES-1024D/E

    d-link

    441,79 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi DES-1024D/E

    DES-1024D - 24x 10/100 Mb/s - desktop moguænost ugradnje u ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje unutarnje DES-1024D je SOHO neupravljivi preklopnik - metalnog kuæišta - nbsp;namjenjen manjim mrežama i radnim grupama nbsp;Dvadeset

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Mini-GBIC SFP Transceiver D-Link DEM-311GT

    Mini-GBIC SFP Transceiver D-Link DEM-311GT

    d-link

    494,38 Kn

    Artikl je dostupan

    Mini-GBIC SFP Transceiver D-Link DEM-311GT

    DEM-311GT - Mini-GBIC SFP - 1000BaseSX - za multi-mode optička vlakna - dosega do 550m D-Link DEM-311GT - Mini-GBIC SFP - 1000BaseSX - za multi-mode optička vlakna - dosega do 550m

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi, GO-SW-16G/E

    D-Link switch neupravljivi, GO-SW-16G/E

    d-link

    548,14 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi, GO-SW-16G/E

    GO-SW-16G/E - 16xt 10/100/1000Mbps - 16xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-16G/E - 16xt 10/100/1000Mbps - 16xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 -

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch D-Link DES-1100-16

    Switch D-Link DES-1100-16

    d-link

    577,36 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch D-Link DES-1100-16

    16 x 10/100Mbps EasySmart Switch - Fanless - 802 1Q VLAN - 802 1p QoS - IGMP snooping - Loopback detection - Port mirroring - Bandwidth control - Storm control - 802 3 - 802 3u - 802 3x - SmartConsole Utility - Web management - 11 Rackmount Installation

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi, DES-1008PA

    D-Link switch neupravljivi, DES-1008PA

    d-link

    617,10 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi, DES-1008PA

    DES-1008PA - 8x 10/100Mbps - desktop - 4x PoE ports - PoE budget:52W - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - napajanje vanjsko DES-1008PA - 8x 10/100Mbps - desktop - 4x PoE ports - PoE budget:52W - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged -

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch 8-portni gigabitni D-Link DGS-1008P

    Switch 8-portni gigabitni D-Link DGS-1008P

    d-link

    708,26 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch 8-portni gigabitni D-Link DGS-1008P

    DGS-1008P - 8x 10/100/1000Mbps od toga 4 x PoE porta - 8 x Auto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - 15 - 4W po portu - napajanje vanjsko DGS-1008P je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi, GO-SW-24G/E

    D-Link switch neupravljivi, GO-SW-24G/E

    d-link

    721,12 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi, GO-SW-24G/E

    GO-SW-24G/E - 24x10/100/1000Mbps - 16xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-24G/E - 24x10/100/1000Mbps - 16xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch D-Link DGS-1016D

    Switch D-Link DGS-1016D

    d-link

    788,91 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch D-Link DGS-1016D

    DGS-1016D - 16 x 10/100/1000 Mbit - desktop moguænost ugradnje u ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje unutarnje DGS-1016D je SOHO neupravljivi preklopnik - metalnog kuæišta - nbsp;namjenjen manjim mrežama i radnim grupama

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch D-Link DGS-1024D

    Switch D-Link DGS-1024D

    d-link

    809,88 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch D-Link DGS-1024D

    DGS-1024D - 24 x 10/100/1000 Mbit - desktop moguænost ugradnje u ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje unutarnje DGS-1024D je SOHO neupravljivi preklopnik - metalnog kuæišta - nbsp;namjenjen manjim mrežama i radnim grupama

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch web upravljivi DGS-1100-18

    D-Link switch web upravljivi DGS-1100-18

    d-link

    886,88 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch web upravljivi DGS-1100-18

    D-Link switch web upravljivi DGS-1100-18 D-Link switch web upravljivi DGS-1100-18 - Port mirroring - Bandwidth control - Storm control - 802 3 - 802 3u - 802 3x - SmartConsole Utility - Web based management - Cable diagnostics - 11 Rackmount Installation

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch  web upravljivi, DGS-1100-08P

    D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-08P

    d-link

    935,00 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-08P

    DGS-1100-08P - 8-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch - svi portovi PoE - Poe Budget 64W - Fanless - 802 1Q VLAN - 802 1p QoS - IGMP snooping - Loopback detection - Port mirroring - Bandwidth control - 802 3 - 802 3u - 802 3x - SmartConsole - 6 - 7 Rack

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch  web upravljivi DGS-1210-10

    D-Link switch web upravljivi DGS-1210-10

    d-link

    1.060,06 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch web upravljivi DGS-1210-10

    DGS-1210-10 - 8 x 10/100/1000BASE-T - 2 x 100/1000 Mbps SFP - rackmount - fiksna konfiguracija - 1U - smart - Layer 2 - Napajanje unutarnje Gigabit Smart+ Managed Switches DGS-1210 Series 8 x 10/100/1000BASE-T 2 x 100/1000 Mbps SFP Konektori: Prikljuèci:

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch D-Link DGS-1210-10P

    Switch D-Link DGS-1210-10P

    d-link

    1.194,88 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch D-Link DGS-1210-10P

    DGS-1210-10P - 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch plus 2 Combo 1000BaseT/SFP - Fanless design - 802 3ad Link Aggregation - Asymmetric VLAN - Auto Voice VLAN - MAC/IP filtering - Smart Console Utility - web based management D-Link DGS-1210-10P

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu