Filter
Ključna riječ filtera:
Cijena: 

d-link

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • Switch 5-portni

    Switch 5-portni

    d-link

    73,50 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch 5-portni

    GO-SW-5E/E - 5x 10/100Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksnakonfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-5E/E je SOHO neupravljivi 5x 10/100Mbps preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100 Mbps portova posjeduju

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link GO-SW-8E/E

    D-Link GO-SW-8E/E

    d-link

    93,19 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link GO-SW-8E/E

    GO-SW-8E/E - 8xt 10/100Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-8E/E je SOHO neupravljivi 8x 10/100Mbps preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Osam 10/100 Mbps portova

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch 5-port 10/100 Mbps D-Link DES-1005D

    Switch 5-port 10/100 Mbps D-Link DES-1005D

    d-link

    102,38 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch 5-port 10/100 Mbps D-Link DES-1005D

    DES-1005D - 5x 10/100Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko DES-1005D je SOHO neupravljivi preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch 8-port 10/100 Mbps D-Link DES-1008D

    Switch 8-port 10/100 Mbps D-Link DES-1008D

    d-link

    122,06 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch 8-port 10/100 Mbps D-Link DES-1008D

    DES-1008D - 8x 10/100Mbps ports - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko DES-1008D je SOHO neupravljivi preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama nbsp;Osam 10/100Mbps portova posjeduju svojstvo automatske

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch 5-portni gigabitni D-Link GoSwitch5G

    Switch 5-portni gigabitni D-Link GoSwitch5G

    d-link

    164,06 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch 5-portni gigabitni D-Link GoSwitch5G

    GO-SW-5G/E - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-5G/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000 Mbps portova posjeduju svojstvo

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link  DES-105/E (metalno kućište)

    D-Link DES-105/E (metalno kućište)

    d-link

    165,38 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link DES-105/E (metalno kućište)

    DES-105 - 5x 10/100Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - metalno kuæišta - Napajanje vanjsko DES-105/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama 5x10/100Mbps portova posjeduju svojstvo

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi, DGS-1005D/E

    D-Link switch neupravljivi, DGS-1005D/E

    d-link

    181,13 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi, DGS-1005D/E

    DGS-1005D - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko DGS-1005D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000Mbps portova posjeduju svojstvo

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link  DES-108/E (metalno kućište)

    D-Link DES-108/E (metalno kućište)

    d-link

    212,63 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link DES-108/E (metalno kućište)

    DES-108/E - 8x 10/100Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - metalno kuæišta - Napajanje vanjsko DES-108/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama 8x10/100Mbps portova posjeduju

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link GO-SW-8G/E (DGS-1008A)

    D-Link GO-SW-8G/E (DGS-1008A)

    d-link

    215,25 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link GO-SW-8G/E (DGS-1008A)

    GO-SW-8G/E - 8xt 10/100/1000Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksnakonfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-8G/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Osam 10/100/1000 Mbps portova

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    d-link

    229,69 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    DGS-1005D - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko - metalno kućište DGS-1005D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000Mbps portova

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi, DGS-1008D/E

    D-Link switch neupravljivi, DGS-1008D/E

    d-link

    236,25 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi, DGS-1008D/E

    DGS-1008D - 8xt 10/100/1000Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksnakonfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko DGS-1008D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama nbsp;Osam 10/100/1000Mbps

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link  DGS-108/E (metalno kućište)

    D-Link DGS-108/E (metalno kućište)

    d-link

    330,75 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link DGS-108/E (metalno kućište)

    DGS-108 - 8x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - metalno kućišta - Napajanje vanjsko DGS-108/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama 8x10/100/1000Mbps portova posjeduju

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch D-Link DES-1016D

    Switch D-Link DES-1016D

    d-link

    391,13 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch D-Link DES-1016D

    DES-1016D - 16x 10/100Mbps - desktop mogućnost ugradnje u ormar - fiksnakonfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje unutarnje DES-1016D je SOHO neupravljivi preklopnik - metalnog kućišta - nbsp;namjenjen manjim mrežama i radnim grupama nbsp;Šesna

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi DES-1024D/E

    D-Link switch neupravljivi DES-1024D/E

    d-link

    510,56 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi DES-1024D/E

    DES-1024D - 24x 10/100 Mb/s - desktop moguænost ugradnje u ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje unutarnje DES-1024D je SOHO neupravljivi preklopnik - metalnog kuæišta - nbsp;namjenjen manjim mrežama i radnim grupama nbsp;Dvadeset

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Mini-GBIC SFP Transceiver D-Link DEM-311GT

    Mini-GBIC SFP Transceiver D-Link DEM-311GT

    d-link

    555,19 Kn

    Artikl je dostupan

    Mini-GBIC SFP Transceiver D-Link DEM-311GT

    DEM-311GT - Mini-GBIC SFP - 1000BaseSX - za multi-mode optièka vlakna - dosega do 550m D-Link DEM-311GT - Mini-GBIC SFP - 1000BaseSX - za multi-mode optièka vlakna - dosega do 550m

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch neupravljivi, GO-SW-16G/E

    D-Link switch neupravljivi, GO-SW-16G/E

    d-link

    615,56 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch neupravljivi, GO-SW-16G/E

    16xt 10/100/1000Mbps - 16xAuto MDI/MDIX - desktop sa mogućnošću ugradnje urack ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanjevanjsko GO-SW-16G/E - 16xt 10/100/1000Mbps - 16xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch 8-portni gigabitni D-Link DGS-1008P

    Switch 8-portni gigabitni D-Link DGS-1008P

    d-link

    795,38 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch 8-portni gigabitni D-Link DGS-1008P

    DGS-1008P - 8x 10/100/1000Mbps od toga 4 x PoE porta - 8 x Auto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - 15 - 4W po portu - napajanje vanjsko DGS-1008P je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch D-Link DGS-1016D

    Switch D-Link DGS-1016D

    d-link

    885,94 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch D-Link DGS-1016D

    DGS-1016D - 16 x 10/100/1000 Mbit - desktop moguænost ugradnje u ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje unutarnje DGS-1016D je SOHO neupravljivi preklopnik - metalnog kuæišta - nbsp;namjenjen manjim mrežama i radnim grupama

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch D-Link DGS-1024D

    Switch D-Link DGS-1024D

    d-link

    1.185,19 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch D-Link DGS-1024D

    DGS-1024D - 24 x 10/100/1000 Mbit - desktop mogućnost ugradnje u ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje unutarnje DGS-1024D je SOHO neupravljivi preklopnik - metalnog kućišta - nbsp;namjenjen manjim mrežama i radnim grupama

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch smart DGS-1100-24V2

    D-Link switch smart DGS-1100-24V2

    d-link

    1.271,81 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch smart DGS-1100-24V2

    D-Link DGS-1100-24V2 - 24-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch - Fanless - 802 1Q VLAN - 802 1p QoS - IGMP snooping - Loopback detection - Port mirroring - Bandwidth control - 802 3 - 802 3u - 802 3x - SmartConsole - Web based ma D-Link - DGS-1100-24V2

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • Switch D-Link DGS-1210-10P

    Switch D-Link DGS-1210-10P

    d-link

    1.485,75 Kn

    Artikl je dostupan

    Switch D-Link DGS-1210-10P

    DGS-1210-10P - 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch plus 2 Combo1000BaseT/SFP - Fanless design - 802 3ad Link Aggregation - AsymmetricVLAN - Auto Voice VLAN - MAC/IP filtering - Smart Console Utility - webbased management D-Link DGS-1210-10P -

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-28

    D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-28

    d-link

    1.724,63 Kn

    Artikl je dostupan

    D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-28

    DGS-1210-28 24x 10/100/1000Mbps - 4x Combo SFP - - rackmount - fiksnakonfiguracija - 1U - smart - Layer 2 - Napajanje unutarnje - naprednefunkcije upravljanja energijom - MAC/IP filtering - MAC/IP-based ACL DGS-1210-28 24x 10/100/1000 Mbps - rack-mount

    Info
    Dodaj artikl u usporedilicu