Filter
Ključna riječ filtera:
Cijena: 

Ostali serveri i oprema

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • IBM UPS CABLE  40K9766

    IBM UPS CABLE 40K9766

    Ostali serveri i oprema

    181,50 Kn

    Artikl je dostupan

    IBM UPS CABLE 40K9766

    Lenovo kabel C19-SCHUKO 4 3m Lenovo kabel C19-SCHUKO 4 3m

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE DL360 Gen10 LP Riser Kit

    HPE DL360 Gen10 LP Riser Kit

    Ostali serveri i oprema

    314,60 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE DL360 Gen10 LP Riser Kit

    HPE Riser DL360 Gen10 LP Riser Kit HPE Riser DL360 Gen10 LP Riser Kit

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • SRV DOD LN NET 2x1GB RJ45 LOM

    SRV DOD LN NET 2x1GB RJ45 LOM

    Ostali serveri i oprema

    430,76 Kn

    Artikl je dostupan

    SRV DOD LN NET 2x1GB RJ45 LOM

    ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 LOM mrežni adapter za Thinksystem servere: SR650 - SR630 - SR530 - SR550 - SR570 - SR590 - SR850 - SR860 - SR950 ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 LOM mrežni adapter za Thinksystem servere: SR650 - SR630 - SR530 - SR550 - SR570 -

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • SRV DOD LN NET 4x1GB RJ45 LOM

    SRV DOD LN NET 4x1GB RJ45 LOM

    Ostali serveri i oprema

    522,72 Kn

    Artikl je dostupan

    SRV DOD LN NET 4x1GB RJ45 LOM

    ThinkSystem 1Gb 4-port RJ45 LOM mrežni adapter za Thinksystem servere: SR650 - SR630 - SR850 - SR860 - SR950 ThinkSystem 1Gb 4-port RJ45 LOM mrežni adapter za Thinksystem servere: SR650 - SR630 - SR850 - SR860 - SR950 Više informacija na: https://lenovopress

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE 8GB (1x8GB) Single Rank x8 DDR4-2666

    HPE 8GB (1x8GB) Single Rank x8 DDR4-2666

    Ostali serveri i oprema

    907,50 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE 8GB (1x8GB) Single Rank x8 DDR4-2666

    HPE 8GB 1x8GB Single Rank x8 DDR4-2666 CAS-19-19-19 Unbuffered Standard Memory Kit HPE 8GB 1x8GB Single Rank x8 DDR4-2666 CAS-19-19-19 Unbuffered Standard Memory Kit

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • SWITCH DOD ARUBA 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858

    SWITCH DOD ARUBA 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858

    Ostali serveri i oprema

    908,88 Kn

    Artikl je dostupan

    SWITCH DOD ARUBA 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858

    Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver Osnovne karakteristike: Opis: ARUBA DOD 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • SRV DOD HPE HDD 3,5

    SRV DOD HPE HDD 3,5" SATA 1TB 7.2K 6G Gen9/Gen10 NHP

    Ostali serveri i oprema

    948,75 Kn

    Artikl je dostupan

    SRV DOD HPE HDD 3,5" SATA 1TB 7.2K 6G Gen9/Gen10 NHP

    HPE HDD 3 - 5 SATA 1TB 7 2K 6G NHP - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 3 5 šasiju - Non Hot Plug HPE HDD 3 - 5 SATA 1TB 7 2K 6G NHP - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 3 5 šasiju - Non Hot Plug

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit

    HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit

    Ostali serveri i oprema

    1.089,00 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit

    HPE RPS 500W FS Plat Ht Plg LH Gen10 - Kompatibilnost: za sve ML i DL servere Gen10 serije 300 HPE RPS 500W FS Plat Ht Plg LH Gen10 - Kompatibilnost: za sve ML i DL servere Gen10 serije 300

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • SRV DOD LN HDD 3.5

    SRV DOD LN HDD 3.5" SSD 240GB S4510 Entry za ST50

    Ostali serveri i oprema

    1.121,67 Kn

    Artikl je dostupan

    SRV DOD LN HDD 3.5" SSD 240GB S4510 Entry za ST50

    SRV DOD LN SSD 2 5 240GB S4510 Entry SATA 6Gbps SSD sa 3 5 Ladicom za HDD za model servera ST 50 sa 3 - 5 diskovima max 4 kom po serveru SRV DOD LN SSD 2 5 240GB S4510 Entry SATA 6Gbps SSD sa 3 5 Ladicom za HDD za model servera ST 50 sa 3 - 5 diskovima

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE 800W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit

    HPE 800W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit

    Ostali serveri i oprema

    1.222,10 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE 800W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit

    HPE RPS 800W FS Plat Ht Plg Gen10 - Kompatibilnost: za sve ML i DL servere Gen9 serije 300 HPE RPS 800W FS Plat Ht Plg Gen10 - Kompatibilnost: za sve ML i DL servere Gen9 serije 300

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage Kit

    HPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage Kit

    Ostali serveri i oprema

    1.223,75 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage Kit

    HPE FAN ML350 Gen10 Redundant Fan Cage Kit HPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage Kit

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE CAGE DL38X Gen10 Premium 2SFF HDD Kit

    HPE CAGE DL38X Gen10 Premium 2SFF HDD Kit

    Ostali serveri i oprema

    1.251,25 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE CAGE DL38X Gen10 Premium 2SFF HDD Kit

    HPE CAGE DL38X Gen10 Premium 2SFF HDD Kit HPE CAGE DL38X Gen10 Premium 2SFF HDD Kit

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE 1TB SATA 7.2K LFF LP DS HDD

    HPE 1TB SATA 7.2K LFF LP DS HDD

    Ostali serveri i oprema

    1.278,75 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE 1TB SATA 7.2K LFF LP DS HDD

    HPE HDD 3 - 5 SATA 1TB 7 2K - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 3 5 šasiju HPE HDD 3 - 5 SATA 1TB 7 2K - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 3 5 šasiju

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • SRV DOD LN RPS 750W Platinum HS

    SRV DOD LN RPS 750W Platinum HS

    Ostali serveri i oprema

    1.280,18 Kn

    Artikl je dostupan

    SRV DOD LN RPS 750W Platinum HS

    Lenovo Think System 750W230/115V Platinum HS PSU kompatibilno sa serverima: SR650 - SR630 - SR550 - SR530 - ST550 - SR850 - SR860 - SR950 - SR590 - SR570 - Lenovo Think System 750W230/115V Platinum HS PSU kompatibilno sa serverima: SR650 - SR630 - SR550

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • SRV DOD HPE HDD 3,5

    SRV DOD HPE HDD 3,5" SATA 1TB 7.2K 6G Gen9/Gen10 NHP

    Ostali serveri i oprema

    1.331,00 Kn

    Artikl je dostupan

    SRV DOD HPE HDD 3,5" SATA 1TB 7.2K 6G Gen9/Gen10 NHP

    HPE HDD 3 - 5 SATA 1TB 7 2K 6G NHP - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 3 5 šasiju - Non Hot Plug HPE HDD 3 - 5 SATA 1TB 7 2K 6G NHP - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 3 5 šasiju - Non Hot Plug

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE 16GB 1Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit

    HPE 16GB 1Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit

    Ostali serveri i oprema

    1.410,86 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE 16GB 1Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit

    HPE 16GB 1Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit HPE 16GB 1Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • SRV DOD LN HDD 2.5

    SRV DOD LN HDD 2.5" SAS 300GB 10k 512n

    Ostali serveri i oprema

    1.512,50 Kn

    Artikl je dostupan

    SRV DOD LN HDD 2.5" SAS 300GB 10k 512n

    SRV DOD LN ThinkSystem 2 5 300GB 10K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD za servere: SR650 - SR630 - SR550 - SR530 - ST550 - SR850 - SR860 - SR950 - SR590 - SR570 - SN850 - SN550 - SD530 SRV DOD LN ThinkSystem 2 5 300GB 10K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD za servere:

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • SRV DOD HPE HDD 2,5

    SRV DOD HPE HDD 2,5" SAS 600GB 10K 12G Gen9/Gen10

    Ostali serveri i oprema

    1.548,80 Kn

    Artikl je dostupan

    SRV DOD HPE HDD 2,5" SAS 600GB 10K 12G Gen9/Gen10

    HPE HDD 2 - 5 SAS 600GB 10K 12G - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 2 5 šasiju HPE HDD 2 - 5 SAS 600GB 10K 12G - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 2 5 šasiju

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit

    HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit

    Ostali serveri i oprema

    1.573,00 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit

    HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit - Kompatibilnost: HPE Gen10 HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit - Kompatibilnost: HPE Gen10

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE 16GB 1Rx4 PC4-2666V-R Smart Kit

    HPE 16GB 1Rx4 PC4-2666V-R Smart Kit

    Ostali serveri i oprema

    1.573,00 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE 16GB 1Rx4 PC4-2666V-R Smart Kit

    HPE MEM 16GB 1Rx4 - PC4-2666V-R REG Gen10 - Kit - Kompatibilnost: HPE Gen10 HPE MEM 16GB 1Rx4 - PC4-2666V-R REG Gen10 - Kit - Kompatibilnost: HPE Gen10

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE 16GB 2Rx8 PC4-2933Y-R Smart Kit

    HPE 16GB 2Rx8 PC4-2933Y-R Smart Kit

    Ostali serveri i oprema

    1.579,05 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE 16GB 2Rx8 PC4-2933Y-R Smart Kit

    HPE 16GB 2Rx8 PC4-2933Y-R Smart Kit HPE 16GB 2Rx8 PC4-2933Y-R Smart Kit

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • SRV DOD LN OS WIN 2019 Server CAL (5 User)

    SRV DOD LN OS WIN 2019 Server CAL (5 User)

    Ostali serveri i oprema

    1.662,54 Kn

    Artikl je dostupan

    SRV DOD LN OS WIN 2019 Server CAL (5 User)

    Microsoft Windows Svr 2019 CAL 5 User Microsoft Windows Svr 2019 CAL 5 User

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE Smart Array E208i-p SR Gen10 Ctrlr

    HPE Smart Array E208i-p SR Gen10 Ctrlr

    Ostali serveri i oprema

    1.724,25 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE Smart Array E208i-p SR Gen10 Ctrlr

    HPE Smart Array E208i-p SR Gen10 Ctrlr - 12Gb SAS - interni - PCIe HPE Smart Array E208i-p SR Gen10 Ctrlr - 12Gb SAS - interni - PCIe

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu
  • HPE 240GB SATA RI SFF SC DS SSD

    HPE 240GB SATA RI SFF SC DS SSD

    Ostali serveri i oprema

    1.742,40 Kn

    Artikl je dostupan

    HPE 240GB SATA RI SFF SC DS SSD

    HPE 240GB SATA RI SFF SC DS SSD HPE 240GB SATA RI SFF SC DS SSD

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu