Filter
Ključna riječ filtera:
Cijena: 

ostalo mreža

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • Media konverter D-Link DMC-300SC

    Media konverter D-Link DMC-300SC

    ostalo mreža

    784,23 Kn

    Artikl je dostupan

    Media konverter D-Link DMC-300SC

    DMC-300SC - Ulazni prikljuèak 10/100BaseT - Izlazni prikljuèak 100BaseFX multimode - Ulazni konektor RJ45 - Izlazni konektor SC - Maksimalna udaljenost 2 km - AC adapter ukljuèen - moguæa ugradnja u 16-slotno kuæište DMC-1000 D-Link media konverter 10/100Mbps/100BaseFX

    Info Kupi
    Dodaj artikl u usporedilicu